• Garnitury męskie na miarę - BLOG
  Garnitury męskie na miarę - BLOG

  Strona internetowa http://blog. suitsquare. pl/ przedstawia nam bloga dotyczącego męskich ubrań garniturowych. Na stronie znajdziemy multum artykułów dotyczących eleganckiego ubioru, serwis gwarantuje porady na temat idealnych połączeń, mody, stylu i elegancji, a także wiele ciekawostek. Ponadto na blogu znajdziemy odnośniki do sklepu, w którym moż...

  Zobacz stronę >>
 • Katalog Stron
  Katalog Stron

  Każdy chyba zdaje sobie sprawę jak ważna jest skuteczna promocja w świecie internetu. Nie wystarczy mieć pięknej strony www czy też sklepu internetowego, gdyż na nic się do przyda gdy na naszą stronę nikt nie będzie wchodził. Pozycjonowanie w najpopularniejszych wyszukiwarkach jest rozwiązaniem które z całą pewnością pomoże Ci podnieść odziedziczal...

  Zobacz stronę >>
 • Garnitury ślubne
  Garnitury ślubne

  Wydawać by się mogło, że stroje ślubne męskie nie stanowią, w przeciwieństwie do tych kobiecych, żadnego problemu. Nic bardziej mylnego, jednak przekonanie to jest obecne w świadomości. Sprawia to, że wielu mężczyzn nosi źle dopasowane garnitury. Nawet na własnym ślubie.
  A przecież ślub to najważniejszy dzień w życiu! Dlatego firma SUITSQAURE...

  Zobacz stronę >>
 • Garnitury męskie na miarę
  Garnitury męskie na miarę

  Garnitury męskie to atrybut dobrze ubranych, atrakcyjnych mężczyzn. Takich, którzy potrafią odnaleźć się w każdej uroczystej sytuacji i takich, którzy doskonale odnajdują się w codziennych realiach wielkich korporacji.
  Jeśli marzysz o odpowiednio dobranym, idealnie skrojonym garniturze i liczysz na sukces - poznaj naszą ofertę. W jednym miejs...

  Zobacz stronę >>
 • Garnitury męskie na miarę
  Garnitury męskie na miarę

  Chcesz kupić elegancki garnitur, szyty specjalnie dla Ciebie? Zapraszamy do nas! Nasza firma to połączenie nowoczesnych technologii z tradycyjnym krawiectwem. Każdy nasz garnitur, jest szyty na miarę aby był idealnie dopasowany do Twojego ciała. Jest to gwarancja tego, że będzie elegancki oraz zrobi wrażenie na spotkaniach, weselach oraz miejscach ...

  Zobacz stronę >>
 • Męskie garnitury na miarę
  Męskie garnitury na miarę

  Firma SUITSQUARE jest producentem garniturów szytych na miarę. Nasze garnitury na miarę posiadają zawsze unikalny wygląd, gdyż nie mamy w zwyczaju szycia produktów na tzw. "akord", przez co w naszym ubraniu możesz czuć się wyróżnionym w każdym miejscu. Szyte garnitury charakteryzują się wysoką jakością tkaniny, której nie powstydziłby się...

  Zobacz stronę >>
 • Stron: 2747
 • Kategorii: 20
 • Podkategorii: 385
 • Stron oczekujących: 0
 • Gości online: 3
 • PR:Warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Studio Teatralne Anny Kobieli. Prowadzimy regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, weekendowe warsztaty artystyczne: - teatralne, - taneczne,IMPRO, - literackie, - filmowe, - lalkowe. W ferie i wakacje organizowane są teatralne i artystyczne intensywne warsztaty specjalne.

Organizujemy też warsztaty dla firm i instytucji na zamówienie, eventy z udziałem aktorów, imprezy integracyjne.

Podczas warsztatów teatralnych dla młodzieży i dorosłych pracujemy nad:

Ciałem fizycznym - pogłębiamy świadomość własnego ciała, uczymy się wprowadzać je w stan relaksu, poprawiamy sprawność fizyczną.
Głosem - uczymy się, jak go poprawnie używać, pracujemy nad oddechem, emisją głosu i dykcją.
Wyobraźnią i koncentracją, jako podstawami owocnej pracy twórczej. Ćwiczymy swój umysł, aby był skupiony, a jednocześnie pozwalał sobie na kreatywne poszukiwania.
Interpretacją tekstu - uczymy się pracy nad tekstem, uchwytywania jego sensów oraz używania werbalnych i pozawerbalnych środków wyrazu do przekazania tych sensów.
Ruchu scenicznego - pracujemy nad opanowaniem przestrzeni scenicznej oraz własnego ciała, tak, aby współgrały tworząc harmonię.
Rolą i spektaklem - uczymy się jak kreować postać sceniczną, jak improwizować i czerpać z improwizacji, budować etiudy teatralne i pracować nad spektaklem teatralnym.
Korzystamy z doświadczeń zarówno teatru dramatycznego, jak i plastycznego, teatru cieni, elementów pantomimy i teatru tańca. W warsztatach łączę klasyczne metody pracy z aktorem (takie z jakimi można się spotkać w szkołach aktorskich) z metodami zaczerpniętymi z doświadczeń teatrów eksperymentalnych, laboratoryjnych, poszukujących.

Program zajęć jest każdorazowo dostosowywany do wieku, poziomu umiejętności, zainteresowań i potrzeb grupy.

W większości przypadków warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych opierają się na pracy nad konkretnym przedstawieniem.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę annakobiela.eu:

Warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 167
Wyszukiwarka katalogu:
© Copyright 2012 www.sspen.pl. All Rights Reserved. homepage.com.pl